Skip to content

Sprawy spadkowe

W ramach spraw spadkowych zajmuję się reprezentacją Klientów głównie w następujących przypadkach: postępowaniach o stwierdzenie nabycia spadku, postępowaniach o stwierdzenie nieważności testamentu, dział spadku, dochodzenie roszczeń wynikających z zachowku, odrzucenie spadku. Nadto, doradzam Klientom w zakresie kwestii związanych z rozporządzeniem ich majątkiem na wypadek śmierci tj. testamenty, zapisy zwykłe, zapisy windykacyjne, wydziedziczenie.


Reasumując, zajmuję się następującymi sprawami:

  • o stwierdzenie nabycia spadku po zmarłym,
  • o stwierdzenie nieważności testamentu,
  • o dział spadku,
  • dochodzeniem roszczeń z tytułu zachowku,
  • o odrzucenie spadku,
  • sporządzeniem testamentu,
  • o wydziedziczenie,
  • zapisami.
Ważne

Z uwagi na to, że nie jest możliwe określenie każdej sprawy z jaką mogą mieć Państwo problem, zapraszam do kontaktu osobistego w Kancelarii, ewentualnie telefonicznego bądź mailowego celem omówienia szczegółów i znalezienia rozwiązania. Ceny za poszczególne usługi ustalane są po rozmowie z Klientem.

Miejsce świadczenia usług

Zakresem miejscowym mojej działalności jest głównie województwo warmińsko-mazurskie (m.in. Ełk, Giżycko, Olecko, Pisz, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce) i podlaskie (m. in. Suwałki, Białystok, Grajewo, Augustów). Jednakże na co dzień świadczę pomoc Klientom mieszkającym czy prowadzącym działalność gospodarczą w całej Polsce jak i za granicą. Aktualne możliwości sprzętowe pozwalają na prowadzenie nam współpracy także na odległość.

Kontakt

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Administratorem Twoich danych osobowych przesyłanych mailowo, w formularzu kontaktowym lub podawanych telefonicznie jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Żabiński, Słowackiego 2/1, 19-300 Ełk, NIP: 7431921872. Dane przetwarzane są w zakresie i celu odpowiedzi na pytanie/ wiadomość. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Więcej informacji o tym, jak chronimy Twoje dane można znaleźć klikając tutaj>