Skip to content

Odszkodowania i dochodzenie wierzytelności

Świadczę pomoc prawną zmierzającą do uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia od osób trzecich (np. sprawców wypadków) oraz zakładów ubezpieczeń. Pomoc dla Klienta rozpoczyna się już na etapie przedsądowego dochodzenia roszczenia i jest kontynuowana przed sądem, gdzie reprezentuję Klienta w toku postępowania.

Odnośnie dochodzenia wierzytelności świadczę usługi zmierzające do odzyskania zadłużenia zarówno od osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Podejmuje czynności zmierzające do polubownego porozumienia się z dłużnikiem, a jeżeli nie jest to możliwe, wówczas reprezentuję Klientów w sprawach o egzekucję należności prowadzonych przez komornika.

Ważne

Z uwagi na to, że nie jest możliwe określenie każdej sprawy z jaką mogą mieć Państwo problem, zapraszam do kontaktu osobistego w Kancelarii, ewentualnie telefonicznego bądź mailowego celem omówienia szczegółów i znalezienia rozwiązania. Ceny za poszczególne usługi ustalane są po rozmowie z Klientem.

Miejsce świadczenia usług

Zakresem miejscowym mojej działalności jest głównie województwo warmińsko-mazurskie (m.in. Ełk, Giżycko, Olecko, Pisz, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce) i podlaskie (m. in. Suwałki, Białystok, Grajewo, Augustów). Jednakże na co dzień świadczę pomoc Klientom mieszkającym czy prowadzącym działalność gospodarczą w całej Polsce jak i za granicą. Aktualne możliwości sprzętowe pozwalają na prowadzenie nam współpracy także na odległość.

Kontakt

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Administratorem Twoich danych osobowych przesyłanych mailowo, w formularzu kontaktowym lub podawanych telefonicznie jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Żabiński, Słowackiego 2/1, 19-300 Ełk, NIP: 7431921872. Dane przetwarzane są w zakresie i celu odpowiedzi na pytanie/ wiadomość. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Więcej informacji o tym, jak chronimy Twoje dane można znaleźć klikając tutaj>